You are here: Schedules ... Practice Schedule ... Week of July 2
  Search


Week of July 2

Week of July 2
Field  Date Time Team and Coach 
Graham Monday July 2 6:00-6:55 1. Stephanie U14B Police
2. 
7:00-7:55 1. John Kovacs U14B Redpath
2. 
SOSC-A (grass) Monday July 2 7:00 - 7:55 1. 
2. 
8:00 - 9:00 1. 
2. 
Ike Bowness  Monday July 2 6:00-6:55 Field D.
Field E.
Field F.
7:00-8:00 Field A.
Field B.
Field C.
Field D.
Field E.
Field F.
Tuesday July 3 6:00-6:55 Field D.
Field E. Tom Brotherson U10G 
Field F. Tom Brotherston U10G
7:00-8:00 Field C.
Field D.
Field E. Jordan U9B Oxford Learning
Field F. Jordan U9B Oxford Learning
Wednesday July 4 6:00-6:55 Field E. 
Field F.
7:00-8:00 Field D. Rob Celebre U8G Development
Field E.
Field F.
Thursday July 5 6:00-6:55 Field D. 
Field E.
Field F.
7:00-8:00 Field C. Rejean Pilon  U10Boys Northern Sports
Field D.  Rejean Pilon U10Boys Northern Sports
Field E. Alfredo Ricciuti U8 Boy Shield
Field F. Alfredo Ricciuti U8 Boy Shield
Amelia Tuesday July 3 7:30 -9:00 1.  Steve Johnson No Frills U14B
2.  Jenn L'Ami U11B Development
Wednesday July 4 7:30 -9:00 1. Chris Cassidy U12 Girls Eastside
2. Johnathan Dargus U12G
ONR A Monday July 2 6:00-7:25 1. 
7:30-9:00 1. 
Thursday July 5 6:00-7:25 1. 
7:30-9:00 1. Kirk Lashbrook SrG Chevaliers
ONR B Monday July 2 6:00-7:25 1. 
7:30-9:00 1. 
Thursday July 5 6:00-7:25 1. 
7:30-9:00 1. Kirk Lashbrook SrG Chevaliers
ONR C Monday July 2 6:00-7:25 1. 
7:30-9:00 1. 
Tuesday July 3 7:30-9:00 1.  Faith Elijah U14G Hoppers
Wednesday July 4 7:30-9:00 1. 
Thursday July 5 6:00-7:25 1. Philip Penna U14G Algers
7:30-9:00 1. Rob Celebre U11G Development
ONR D Monday July 2 6:00-7:25 1. 
7:30-9:00 1. 
Tuesday July 3 7:30-9:00 1. Faith Elijah U14G Hoppers
Wednesday July 4 7:30-9:00 1. 
Thursday July 5 6:00-7:25 1. Philip Penna U14G Algers
7:30-9:00 1. Robe Celebre U11G Development
SOSC-C1 Thursday July 5 7:30 - 9:00 1. Amy McKay U12G Developent Team
2. Rob McKay U12G Sharks
 NU  Monday July 2 7:30 - 9:00 1. 
2. 


WordPress Tutorials
DNN Support