You are here: Schedules ... Practice Schedule ... Week of June 18
  Search


Week of June 18

Week of June 18
Field  Date Time Team and Coach 
Graham Monday June 18 6:00-6:55 1. Rejean Pilon U10B Northern Sports
2. 
7:00-7:55 1. John Kovacs U14B Redpath
2. Kirk Lashbrook SRG Chavailer
SOSC-A Monday June 18 7:00-7:55 1. 
2. 
8:00-9:00 1. 
2. 
Ike Bownes Monday June 18 6:00-6:55 Field D.
Field E.
Field F.
7:00-8:00 Field A.
Field B.
Field C.
Field D.
Field E.
Field F.
Tuesday June 19 6:00-6:55 Field E. U10G Brownstone Tom Brotherston
Field F. U10G Brownstone Tom Brotherston
7:00-8:00 Field C.
Field D.
Field E.
Field F.
Wednesday June 20 6:00-6:55 Field F. Rob Celebre U8G
7:00-8:00 Field D.
Field E.Elizabeth McCarthy  U7G Burnt Orange
Field F. Elizabeth McCarthy  U7G Burnt Orange
Thursday June 21 6:00-6:55 Field E.
Field F.
7:00-8:00 Field C.
Field D.
Field E.
Field F.
Amelia Tuesday June 19 7:30 -9:00 1. Christine Gauthier U12B NB Police
2. Steve Johnson U14 No Frills
Thursday June 21 7:30 -9:00 1. Stephane Rouselle U12B Elks
2. Amy McKay U12 Girls
ONR A Monday June 18 6:00-7:25 1. Terry Amell U9G  Kiwanis
2. Terry Amell U9G Kiwanis
7:30-9:00 1. 
2. 
Thursday June 21 6:30 - 8:00 1. Alfredo Riccutti U8B Development
2. Alfredo Riccutti U8B Development
ONR B Monday June 18 6:00-7:25 1. 
2. 
7:30-9:00 1. 
2. 
Thursday June 21 7:30-9:00 1. Jean Larabie U10G CCC
2. Jean Larabie U10G CCC
ONR C Monday June 18 6:00-7:25 1. 
2. 
7:30-9:00 1. 
2. 
ONR D Monday June 18 6:00-7:25 1. 
2. 
7:30-9:00 1.  Phillip Penna U14G Algers
2. Phillip Penna U14G Algers
Tuesday June 19 7:30-9:00 1.  Faith Elijah  
2.  Faith Elijah
Wednesday June 20 7:30-9:00 1. 
2. 
Thursday June 21 7:30-9:00 1.  Faith Elijah
2.  Faith Elijah
SOSC-C1 Thursday June 21 7:30 - 9:00 1. Jorden Suttcliff U9 Oxford Learning
2. Rob Celebre U11G Development
 NU  Monday June 18 7:30 - 9:00 1. Dan Asselin  SrGirls Lions
2. 
 Saturday June 23  9AM-10:25 1. 
 10:30AM -11:55AM 1. Philip Penna U14G Algers
 12PM-1PM 1. 
6:30-8:00


WordPress Tutorials
DNN Support